درباره ی فعالیت های سامان اکسپرس

About Activities Of Saman Express

امکانات ویژه

خدمات بار هوایی سامان سریع ایرانیان دارای بخش های متنوعی در ارائه خدمات به کاربران و مشتریان گرامی می باشد

 • صادرات

  ارسال محموله ها اعم از مدارک و نمونه کالا به نقاط مختلف دنیا در این سرویس انجام می شود ، ارسال مدارک دانشجویی، مهاجرت و همچنین نمونه کالاهای صادراتی، اصلی ترین بخش این سرویس محسوب می گردد . زمان تحویل در این سرویس 3 تا 5 روز کاری می باشد . شما می توانید بسته خود را لحظه به لحظه از طریق وبسایت شرکت سامان اکسپرس رهگیری نمایید .

 • واردات

  چنانچه به سرویسی نیاز دارید که محموله شما را از محل فرستنده تحویل گرفته و در کوتاه ترین زمان ممکن در ایران به شما تحویل دهد ، سرویس واردات سامان اکسپرس بهترین انتخاب شما خواهد بود . قیمت ارزان ، گستردگی خدمات در تمامی کشورهای دنیا ، انجام تمام مراحل حمل و ترخیص سریع کالا ، از جمله خدمات این بخش از شرکت سامان اکسپرس است .

 • ترخیص کالا

  در حمل هر نوع کالا به داخل کشور ، انجام عملیات ترخیص گمرکی از مهمترین بخش های این فرایند محسوب می شود. شما میتوانید از تخصص تیم سامان در ترخیص یک روزه کالا و ترخیص کالاهای تجاری ، بدون محدودیت وزن و نوع کالا در سریع ترین زمان و با پایین ترین قیمت برخوردار باشید.

 • سرویس کارگو

  این نوع خدمات مخصوص کالا های تجاری بدون محدودیت وزن و ابعاد برای صادرات یا واردات کالا و مورد استفاده کسانی است که محموله هایی با ابعاد و وزن بالا ، به کشور های دیگر ارسال و یا از سایر کشورها وارد می نمایند . در این سرویس که به اشکال مختلف :                                 (AirPort to AirPort ، Door to AirPort ، Door to Door)         موجود است ، بنا به نیاز مشتری محموله از مبدا مورد نظر تحویل گرفته شده و بسته به درخواست ایشان در مقصد و یا در نزدیکترین فرودگاه بین المللی دارای گمرک مقصد ، تحویل داده خواهد شد. زمان تحویل در این سرویس کمی طولانی تر از سرویس اکسپرس می باشد اما هزینه آن با اختلاف چشمگیری کمتر است.

 • کالاهای نمایشگاهی

  سامان اکسپرس خدمات کاملا تخصصی خود در زمینه حمل و ترخیص کالا های نمایشگاهی از کشور مبدا به ایران و ارسال مجدد به مبدا پس از پایان نمایشگاه را با هدف سهولت ، تسریع در انجام و با حفظ بالاترین کیفیت ، به شرکت کنندگان در نمایشگاه های بین المللی کشور عزیز ایران ، ارائه می نماید .

  دانلود مدارک لازم

 • خرید کالا از وبسایت های فروش آنلاین

  در سال های اخیر، خرید اینترنتی طرفداران بسیاری در کشور پیدا کرده است. در این راستا ، شرکت سامان اکسپرس شرایطی فراهم آورده تا شما هموطنان عزیز، تنها با معرفی لینک مربوط ، امکان خرید کالای مورد نظر خود را داشته باشید . خدمات مربوط به فرایند خرید ، حمل ، ترخیص و تحویل کالا بطور کامل در اختیار شما هموطنان عزیز قرار خواهد گرفت.