درباره ی فعالیت های سامان اکسپرس

About Activities Of Saman Express

امکانات ویژه

خدمات بار هوایی سامان سریع ایرانیان دارای بخش های متنوعی در ارائه خدمات به کاربران و مشتریان گرامی می باشد

 • صادرات

  ارسال محموله های شما اعم از مدارک و نمونه کالا به نقاط مختلف دنیا در این سرویس انجام می شود، ارسال مدارک دانشجویی،مهاجرت و همچنین نمونه کالاهای صادراتی، اصلی ترین بخش این این سرویس صادراتی محسوب می گردد. زمان تحویل در این سرویس 3 تا 5 روز کاری می باشد. شما می توانید بسته خود را لحظه به لحظه از طریق وبسایت شرکت سامان اکسپرس رهگیری نمایید.

 • واردات

  چنانچه نیاز به سرویس پستی دارید که محموله شما را از محل فرستنده تحویل بگیرد و در سریعترین زمان ممکن در ایران تحویل شما دهد، سرویس واردات سامان اکسپرس بهترین انتخاب شما خواهد بود. قیمت ارزان، گستردگی سرویس در تمامی کشورهای دنیا، انجام تمام مراحل حمل و ترخیص، از شاخه های این دسته از خدمات سامان اکسپرس است.

 • ترخیص کالا

  برای حمل هر نوع کالا به داخل کشور ، انجام عملیات ترخیص گمرکی از مهمترین قسمت های این فرایند است ، تیم کار آزموده شرکت سامان اکسپرس با فراهم آوردن زمینه های همکاری با شرکت های اختصاصی ترخیص ، آماده ارائه خدمات ترخیص با پایین ترین قیمت ممکن به شما هموطنان است.

 • سرویس کارگو

  این نوع از خدمات اغلب مورد استفاده کسانی است که محموله هایی با ابعاد و وزن بالا ، به کشورهای دیگر ارسال و یا از سایر کشورها وارد می نمایند. در این سرویس که به نام Door to Airport مشهور است ، محموله شما از محل مورد نظر تحویل گرفته شده و در نزدیکترین فرودگاه دارای گمرک مقصد تحویل داده خواهد شد. زمان تحویل در این سرویس کمی طولانی تر از سرویس اکسپرس می باشد اما هزینه آن با اختلاف چشمگیری کمتر است.

 • کالاهای نمایشگاهی

  شرکت حمل و نقل بین المللی سامان اکسپرس در زمینه حمل و ترخیص کالاهای نمایشگاهی ، خدمات خود را به صورت کاملا تخصصی از کشور مبدا به ایران و ارسال به مبدا پس از پایان نمایشگاه با هدف سهولت و تسریع با بالاترین کیفیت به شرکت کنندگان در نمایشگاه های بین المللی کشور ایران ارائه می نماید.

  دانلود مدارک لازم

 • خرید کالا از وبسایت های فروش آنلاین

  در سال های اخیر، خرید اینترنتی طرفداران بسیاری را در کشور ما پیدا کرده است. در این راستا، شرکت سامان اکسپرس شرایطی را فراهم آورده است تا شما هموطنان عزیز، تنها با معرفی لینک مربوط به کالای مورد نظر خود، امکان خرید آن را داشته باشید. خدمات مربوط به عملیات خرید، حمل و تحویل بصورت یکپارچه در اختیار شما هموطنان عزیز قرار خواهد گرفت.