پیگیری مرسوله پستی به خارج | رهگیری پست خارج از کشور | رهگیری مرسولات پستی

سامانه پیگیری مرسولات پستی

شماره پرونده, بارنامه یا کد پیگیری را وارد کنید

  رهگیری مرسولات پستی سامان اکسپرس

  رهگیری پست خارج از کشور به صورت آنلاین و در هر ساعتی از شبانه روز یکی از مهمترین خدماتی است که سامان اکسپرس برای احترام هر چه بیشتر به مشتریان خود ارائه کرده است. با استفاده از این سیستم رهگیری صاحب بار می‌تواند به سادگی از طریق کدهایی که از طرف شرکت در اختیار وی قرار می‌گیرد، مرسوله پستی خود را رهگیری کند.

  به این ترتیب دیگر هیچ نگرانی از بابت وضعیت مرسوله پستی وجود نداشته و می‌توان به صورت لحظه‌ای از آخرین وضعیت و موقعیت بار خود آگاه شد. این امکان علاوه بر افزایش کیفیت خدمات، اطمینان خاطر فرستنده و گیرنده را از شرایط مساعد ارسال بار از ایران به کشورهای دیگر و بالعکس بالا می‌برد.

  سامانه رهگیری مرسولات پستی خارجی چیست؟

  سامانه رهگیری پست بین‌المللی، یک سامانه آنلاین است که برای پیگیری مرسولات پستی به خارج از کشور یا بالعکس به‌ کار می‌رود. این سامانه به مشتریان سامان اکسپرس امکان می‌دهد تا با استفاده از کد رهگیری، وضعیت مرسوله خود را در هر زمان و مکانی پیگیری کنند. استفاده از این سامانه باعث ساده‌تر شدن فرآیند پیگیری مرسولات و حذف پیچیدگی‌های مربوط به روش‌های قدیمی پیگیری می‌شود.

  چرا سامان اکسپرس را انتخاب کنید!

  سامان اکسپرس با بکارگیری فناوری اطلاعات و بواسطه همکاری نزدیک با برترین سرویس دهندگان حمل و نقل سریع در سراسر جهان ، بهترین خدمات را با قابلیت پیگیری آنلاین به مشتریان خود ارائه می نماید .

  نمایندگی در سراسر دنیا

  بیش از 50 نماینده در سراسر دنیا

  امنیت در انتقال

  تضمین 100 % سلامت مرسوله

  انتقال به سراسر دنیا

  آمادگی حمل مرسوله به سراسر دنیا

  سرعت در نقل و انتقال

  حمل مرسوله با سریع ترین متدها

  کد رهگیری پست بین المللی چیست؟

  در یک کلام می‌توان کد رهگیری پستی را هویت مرسوله دانست. این کد هم برای پست داخلی و هم برای پست بین المللی قابل استفاده است. به این صورت که هر بسته پستی از یک گرم تا چند تن، هر کدام دارای یک کد رهگیری هستند که بر اساس آن شرکت پستی، فرستندگان کالا و گیرندگان مرسوله می¬توانند شرایط مرسوله پستی را بررسی کنند.

  دریافت کد رهگیری مرسوله پستی

  زمانی که شما می‌خواهید از خدمات پست بین المللی سامان اکسپرس استفاده کنید، بعد از تحویل بار خود و دریافت فاکتور از شرکت، از طریق سه شماره‌ای که دریافت کرده‌اید، می‌توانید مرسوله خود را رهگیری نمایید.

  شماره پرونده
  شماره بارنامه
  شماره پیگیری

  پیگیری مرسوله پستی

  شرکت‌های پستی مخصوصاً بهترین شرکت پست بین المللی سامان اکسپرس، کاملاً از نگرانی و دغدغه صاحبان بار و مرسولات پستی آگاه هستند؛ از آنجا که برای ارسال مرسولات پستی به شیوه‌های مختلف حمل از جمله هوایی، دریایی و ریلی و با انواع روش‌های پستی مانند فریت، حمل سریع هوایی اکسپرس و حتی کارگو و ارسال بارهای تجاری ممکن است چندین روز برای حمل و ارسال مرسوله از مبدا تا مقصد زمان نیاز باشد، قطعاً لازم است که صاحب بار به شیوه‌ای مطمئن از وضعیت مرسولات خود آگاه شود.

  یکی از ساده‌ترین اقدامات نحوه رهگیری کالاهای پستی است. بدین صورت که شما وارد سایت سامان اکسپرس شده و از طریق بخش رهگیری کد مرسوله خود را وارد می‌کنید. به این ترتیب شما می‌توانید از آخرین وضعیت مرسوله پستی خود مطلع شوید.

  نحوه رهگیری پست بین المللی

  جهت رهگیری آنلاین مرسوله پستی، لازم است شما اطلاعات و کدی در اختیار داشته باشید که از طریق آن بار شما به صورت منحصر به فرد و متمایز از سایر مرسولات پستی در سیستم حمل و نقل  شناخته شود. در زمان دریافت فاکتور و تحویل بار خود به شرکت‌ سامان اکسپرس، کارشناس فنی این کد و تمامی اطلاعات مورد نیاز جهت رهگیری آنلاین بسته پستی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

  سامان اکسپرس جهت سهولت بیشتر تنها به یک کد بسنده نکرده و سیستم رهگیری مرسولات را به نحوی طراحی کرده است که با ورود اطلاعات متفاوتی همچنان بتوان از وضعیت بار خود آگاه شوید.

  بعد از دریافت اطلاعات مورد نیاز و کد رهگیری، شما می‌توانید با ورود به وبسایت سامان اکسپرس و بخش رهگیری مرسولات، از آخرین وضعیت بار خود در سیستم حمل و نقل بین المللی آگاه شوید.

  پیگیری مرسولات پستی بین المللی سامان اکسپرس
  رهگیری مرسولات پست به خارج
  پیگیری بار هوایی با شماره بارنامه، کد پیگیری، شماره پرونده

   رهگیری مرسولات پستی چه اطلاعاتی را نمایش می‌دهد؟

   با وارد کردن شماره رهگیری مرسوله خود در سامانه رهگیری سامان اکسپرس شما می‌توانید اطلاعات کاملی از تمامی مراحل تا آخرین وضعیتی که مرسوله شما در سیستم حمل و نقل بین المللی دارد را مشاهده کنید. به بیانی ساده‌تر شما می‌توانید از لحظه تحویل مرسوله به نمایندگی‌های سامان اکسپرس در سراسر دنیا در مبدا تا زمان دریافت آن در مقصد را همراه با تاریخ و ساعت دقیق مشاهده کنید. برخی از اطلاعات نمایش داده شد در سرویس رهگیری مرسولات سامان اکسپرس عبارتند از:

   سوالات متداول پیگیری مرسوله پستی

   برای رهگیری مرسوله پستی خارجی، ابتدا باید کد رهگیری مربوط به مرسوله را در دسترس داشته باشید. سپس می‌توانید به وبسایت سامان اکسپرس مراجعه کنید و با استفاده از کد رهگیری وضعیت مرسوله خود را بررسی کنید.

   سامان اکسپرس در لحظه وضعیت فعلی مرسوله و نیز مراحلی که مرسوله در آن قرار گرفته و تخمینی از زمان تحویل ممکن را در اختیار شما قرار می­‌دهد.

   همچنین در صورتی که در هر مرحله‌ای با ابهام یا سوالی مواجه شدید، می‌توانید با شماره تلفن 40885160 (9821+) تماس بگیرید تا کارشناسان فنی در اسرع وقت وضعیت مرسوله شما را اعلام کنند.

   با استفاده از سامان رهگیری مرسولات پستی بهترین شرکت پست بین المللی [سامان اکسپرس] می‌توانید هر نوع مرسوله‌ای از پست اکسپرس تا فریت بار و کارگو را در هر ساعتی از شبانه روز با هر مبدأ و مقصدی در سراسر دنیا رهگیری کنید.

   برای رهگیری مرسولات پستی خارجی، کافی است کد رهگیری که توسط کارشناسان فنی سامان اکسپرس در اختیار شما قرار داده شده است را در سامانه رهگیری این شرکت وارد کرده و اخرین وضعیت مرسوله خود را رصد کنید.

   سوالی درباره رهگیری مرسولات پستی خود دارید؟!

   در صورتی که در زمینه رهگیری مرسولات پستی سامان اکسپرس سوالی دارید، می‌توانید از طریق فرم زیر با کارشناسان فنی ما در ارتباط باشید.