ارسال بار به هلند [فریت بار به هلند]

ارسال بار به هلند [فریت بار به هلند]

ارسال بار به هلند همانند ارسال بار به سایر کشورهای اروپایی یکی از خدماتی است که توسط شرکت‌های پست بین المللی ارائه می‌شود. استفاده از خدمات این شرکت‌ها سبب می‌شود که با کمترین چالش و مشکل در ارسال انواع بار به کشورهایی مانند هلند مواجه شوید. شما می‌توانید بر اساس نوع مرسوله خود هر یکی از خدمات پست اکسپرس، کارگو و یا فریت بار به هلند را استفاده کنید. بنابراین تا انتهای این مطلب را با دقت مطالعه کنید تا از زیر و بم ارسال انواع بار به این کشور مطلع شوید.

فریت بار به هلند

ارسال بار به هلند

سالانه تعداد زیادی از مرسولات پستی از طریق روش‌های مختلفی به هلند وارد می‌شوند. اما شاید این سوال برای شما به وجود آید که چنانچه قصد ارسال بار به آمستردام و یا شهرهای دیگر این کشور را داشته باشید، چه مراحلی را باید طی کنید؟

نوع خدمات ارسال بار به هلند به طور مستقیم با نوع مرسوله شما مرتبط است. بدیهی است در صورتی که شما قصد ارسال لوازم شخصی به این کشور را داشته باشید، از سریع‌ترین و امن‌ترین روش حمل و نقل استفاده خواهید کرد. اما در صورتی که شما قصد ارسال لوازم و تجهیزات صنعتی  و تجاری را داشته باشید، به دنبال ارزان‌ترین روش موجود خواهید گشت!

در صورتی که مرسوله مورد نظر شما کوچک بوده و وزن آن کمتر از 10 کیلوگرم است، بهتر است با استفاده از پست اکسپرس آن را به هلند ارسال کنید. پست اکسپرس به هلند با هواپیما انجام می‌شود و تقریباً در مدت یک هفته به آمستردام یا هر شهر دیگری که مقصد بار شما است و آن هم به صورت درب به درب به محل مورد نظر شما تحویل داده می‌شود.

در صورتی که قصد ارسال لوازم شخصی و یا وسایل منزل و نیز اضافه بار مسافری را به کشور هلند دارید، بهترین روش ارسال بار استفاده از خدمات فریت بار است. در روش فریت بار به هلند می‌توانید هر یک از روش‌های هوایی و دریایی و زمینی را با توجه به شرایط مرسوله خود انتخاب کنید.

شما می‌توانید از طریق خدمات کارگو، مرسولات تجاری خود را جهت صادرات به کشور هلند از روش های زمینی، هوایی و دریایی ارسال کنید. سامان اکسپرس صفر تا صد خدمات ارسال بار تجاری شما را از ایران تا هلند با بهترین کیفیت ارائه می‌کند.

چرا سامان اکسپرس برای ارسال بار به هلند

در صورتی که جست و جوی کوتاهی در اینترنت برای ارسال بار به هلند داشته باشید، متوجه خواهید شد که شرکت های زیادی در زمینه ارسال انواع مرسوله به هلند فعالیت می‌کنند. به همین علت شاید انتخاب از میان این شرکت‌ها کمی سخت و دشوار باشد. سامان اکسپرس اولین و بهترین شرکت پست بین المللی در ایران است که دارای بیش از 50 نمایندگی در سراسر دنیا است. تیم فنی سامان اکسپرس متشکل از افرادی باتجربه و آشنا به قوانین ارسال بار بین المللی است. استفاده از خدمات تخصصی و البته با هزینه مناسب سامان اکسپرس، تجربه بسیار مطلوبی را از فریت بار به هلند برای شما باقی می‌گذارد.

مزایای سامان اکسپرس

سامان اکسپرس شرایط ارسال را با نیاز مشتری سازگار می‌کند.

چرا سامان اکسپرس؟!

نمایندگی در سراسر دنیا

امنیت در انتقال

سرعت در حمل و نقل

ارسال به سراسر دنیا

هزینه فریت بار به هلند

هزینه ارسال بار به هلند به عوامل مختلفی بستگی دارد. برخی از عواملی که می‌تواند بر روی هزینه نهایی فریت بار به هلند تاثیرگذار باشد عبارتند از نوع بار، وزن، ابعاد، روش حمل و نقل، کلاس خطر کالا و موارد مهمی از قبیل نرخ ارز.

در نتیجه توصیه می‌شود برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه فریت بار به هلند با تیم پشتیبانی سامان اکسپرس تماس حاصل کنید. کارشناسان ما در بخش پشتیبانی فنی ضمن مشاوره رایگان در خصوص بهترین روش فریت بار به هلند، هزینه تقریبی ارسال مرسوله مورد نظر شما را نیز اعلام خواهند کرد.

برای استعلام هزینه ارسال بار به هلند، فرم زیر را پر کنید.

با تکمیل این فرم کارشناسان سامان اکسپرس در اسرع وقت با شما تماس گرفته و به شما مشاوره رایگان ارائه می‌کنند.

اطلاعات(ضروری)
اطلاعات(ضروری)
اطلاعات
روش ارسال (اختیاری)

مدت زمان ارسال بار از ایران به هلند

مدت زمان ارسال و تحویل مرسوله شما به کشور هلند، رابطه مستقیمی با روش حمل و نقل دارد. به طور کلی زمان ارسال بار به هلند از طریق راه‌های دریایی بین 30 الی 35 روز زمان می‌برد. در روش زمینی فریت بار به هلند نیز مدت زمانی تقریباً بین 20 تا 25 روز زمان لازم است. اما این در صورتی است که ارسال بار از طریق هواپیما سریع‌تر بوده و بار شما در مدت 5 الی 7 روز به هلند می‌رسد. در این مدت زمان فارغ از از روش حمل و نقل، شما به سادگی می‌توانید از طریق سامانه رهگیری مرسولات پستی سامان اکسپرس در هر ساعتی از شبانه روز از وضعیت مرسوله خود مطلع شوید.

به صورت آنلاین مرسوله خود را رهگیری کنید و از وضعیت آن مطلع شوید.

ارسال بار به هلند چگونه انجام می‌شود؟

در بخش های پیشین نیز بیان کردیم که اگر شما قصد ارسال بار به هلند را داشته باشید، روش‌های گوناگونی پیش روی شما قرار خواهد داشت. در ادامه به معرفی هر یک از این روش‌ها و توضیح مزایا و معایب آنها خواهیم پرداخت. در ادامه همراه ما باشید.

حمل هوایی

حمل هوایی بار به هلند

حمل بار از طریق هواپیما نه تنها سریع‌ترین بلکه به عنوان یکی از امن‌ترین روش‌های ارسال بار به هلند شمرده می‌شود. شما می‌توانید بار خود را چه با هدف شخصی و چه تجاری به وسیله هواپیما به هلند ارسال کنید. در صورتی که ارسال بار به روش اکسپرس و یا فریت باشد با همان هواپیماهای مسافری و در صورتی که تجاری باشد از طریق هواپیماهای باربری حمل می‌شود. یکی از معایب روش هوایی فریت بار به هلند، هزینه آن است. طبیعی است که ارسال بار به روش هوایی یکی از گران‌ترین شیوه‌های ارسال بار است. با این وجود سرعت زیاد ارسال بار با این روش، هزینه آن را به خوبی توجیه می‌کند.

حمل زمینی بار به هلند

در مقابل روش هوایی، یک روش با هزینه ارزان‌تر وجود دارد که با استفاده از کامیون‌های مخصوص بار شما به هلند ارسال می‌شود. مطمئناً سرعت فریت بار به هلند به روش زمینی بسیار کمتر از روش هوایی است و دقیقاً به همین خاطر هزینه کمتری هم دارد.

اما این نکته نیز شایان توجه است که اگر شما روش حمل و نقل زمینی را برای ارسال بار خود به هلند انتخاب کنید، محدودیت‌های کمتری مخصوصاً از نظر وزنی خواهید داشت. دقت داشته باشید که ارسال بار به هلند از طریق روش زمینی با کانتینرهای دربست (FCL) و همچنین خرده‌بار (LCL) انجام می‌شود.

حمل زمینی
حمل دریایی

حمل دریایی بار به هلند

شما قادر خواهید بود تا با استفاده از کانتینرهای خرده بار و یا FCL برای بارگیری کالاهایی با وزن و ابعاد متفاوت استفاده کنید. روش حمل و نقل دریایی نیز مانند روش ارسال زمینی از نظر هزینه برای تاجران مقرون به صرفه‌تر است و به همین دلیل نیز در زمینه ارسال بارهای تجاری بیشتر کاربرد دارد. البته دقت داشته باشید که سرعت ارسال از این روش نسبت به دیگر روش‌های بیان شده کندتر است.

در صورتی که حجم و وزن مرسوله شما زیاد است، بهترین روش به منظور ارسال آن شیوه حمل و نقل دریایی است. چرا که در این روش کانتینر هایی با اندازه هایی 20 الی 40 فوتی در دسترس هستند.

مراحل فریت بار به هلند

مشاوره رایگان با سامان اکسپرس

بسته بندی تخصصی و تهیه پکینگ لیست

انتقال به فرودگاه

انجام تشریفات گمرکی

بارگیری و ارسال بار به هلند

تمامی این مراحل به صورت کاملاً تخصصی توسط تیم فنی سامان اکسپرس انجام می‌شود و شما می‌توانید با خیالی آسوده بار خود را در هلند از فرودگاه تحویل بگیرید.

مدارک مورد نیاز جهت فریت بار به هلند

طبیعی است که شما به منظور ارسال بار به آمستردام و یا دیگر شهرهای هلند نیاز به مدارک هویتی و در برخی موارد نیازمند ارائه مجوز خواهید بود. برخی از مدارکی که شما به منظور ارسال بار به هلند نیاز خواهید داشت عبارت است از اصل و کپی پاسپورت، شماره تلفن و آدرس فرستنده مرسوله در ایران، مدارک شناسایی خود، آدرس و مشخصات دقیق فرد تحویل گیرنده، پکینگ لیست، بارنامه و بیمه نامه.

کالاهای ممنوعه جهت ورود به هلند

بر اساس قوانین هلند، برخی از کالاها مجوز ورود به این کشور را ندارند. همچنین در صورتی که در میان مرسوله شما، اقلام ممنوعه یافت شود، با مجازات‌های سنگین گمرکی مواجه خواهید شد. به همین سبب نیز بهتر است تا حتماً قبل از فریت بار به هلند، از قوانین گمرکی این کشور اطلاع کافی داشته باشید.

از جمله کالاهای ممنوعه که اجازه ورود به هلند را ندارند می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  1. پول نقد
  2. سلاح
  3. مواد مخدر
  4. مشروبات الکلی
  5. باتری و آهنربا
  6. فرش های دستبافت
  7. مواد غذایی به جز شیر خشک، ماهی و خاویار

سوالات متداول

جمع بندی

در این مقاله سعی کردیم تا شما را با صفر تا صد ارسال بار به هلند آشنا کنیم. فریت بار به هلند با هر هدفی از شخصی گرفته تا تجاری توسط سامان اکسپرس با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین هزینه انجام می‌شود. در نتیجه در صورتی که می‌خواهید مرسوله‌ای چه به کوچکی مدارک و اسناد و چه به بزرگی کالاهای حجیم تجاری به هلند ارسال کنید حتماً با کارشناسان سامان اکسپرس در ارتباط باشید.

هر نوع مرسوله‌ای، هر جای دنیا

سامان اکسپرس برای هر نوع مرسوله‌ای بهترین و اقتصادی‌ترین روش ارسال را به شما معرفی می‌کند؛ کافیست از مشاوره رایگان کارشناسان ما استفاده کنید.

982140885160+

خدمات بار هوایی سامان اکسپرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط
صفر تا صد فریت بار به ترکیه (ارسال بار از ایران به ترکیه)

صفر تا صد فریت بار به...

اگر از آن دسته افرادی باشید که زیاد به کشور همسایه، یعنی ترکیه رفت و آمد می‌کنید و تصمیم به...

خدمات فریت بار بیشتر بخوانید
فریت و ارسال بار به مالزی با بهترین شرایط

فریت و ارسال بار به مالزی...

فریت بار به مالزی یکی از رایج‌ترین روش‌های حمل هوایی بار به این کشور و بالعکس محسوب می‌شود. مالزی به...

خدمات فریت بار بیشتر بخوانید
نکاتی که باید در مورد فریت بار به انگلیس بدانید!

نکاتی که باید در مورد فریت...

فریت بار مسافری از آن دسته خدمات ارسال بین المللی حساب می‌شود که انقلابی در کیفیت زندگی افراد مهاجر ایجاد...

خدمات فریت بار بیشتر بخوانید
هزینه فریت بار مسافری

هزینه فریت بار مسافری

هزینه فریت بار اولین سوال و چالش همه افرادی است که می‌خواهند از طریق خدمات فریت، بار خود را به...

خدمات فریت بار بیشتر بخوانید