حمل بار به ارمنستان با هزینه مناسب

حمل بار به ارمنستان با هزینه مناسب

حمل بار به ارمنستان یکی از خدماتی است که توسط شرکت های حمل و پست بین المللی معتبر ارائه می‌شود. ارسال بار به ارمنستان از جمله خدماتی است که توسط سامان اکسپرس با بهره‌گیری از تجربه و تخصص خود، به مشتریان ارائه می‌شود. افرادی که قصد مهاجرت یا مسافرت طولانی به ارمنستان دارند، معمولاً به دنبال بهترین روش و هزینه برای حمل یا فریت بار به ارمنستان هستند. علاوه بر این، بسیاری از افراد قصد ارسال بسته برای دوست یا خانواده خود در ارمنستان را دارند؛ در این مطلب، به تمامی نکات مهم در رابطه با قوانین ارسال بار به ارمنستان پرداخته شده است.

فریت بار به ارمنستان

روش های حمل بار به ارمنستان

ایران و ارمنستان دو کشور هم مرزی هستند که به طرق مختلف می‌توانند نسبت به ارسال بار برای واردات و صادرات اقدام کنند. دو مسیر زمینی و هوایی  راه‌های ارتباطی بین این دو کشور است که برای ارسال بار به ارمنستان مد نظر قرار می‌گیرد.

حمل هوایی

حمل هوایی بار به ارمنستان

یکی از بهترین راه‌های ارسال بار به ارمنستان، فریت بار به صورت هوایی است. مزیت اصلی این روش در سرعت آن است که شما می‌توانید بارتان را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به مقصد برسانید. هزینه این روش نسبتاً بالا است و به همین دلیل، برخی از افراد که فوریت زیادی برای رساندن بار به مقصد ندارند، ممکن است ترجیح دهند از روش‌های ارزان‌تر برای حمل بار به ارمنستات استفاده کنند. به عنوان مثال، بسیاری از افرادی که مواد غذایی یا لوازم آرایشی را به ارمنستان ارسال می‌کنند، به دلیل تاریخ انقضای بارشان ترجیح می‌دهند از حمل و نقل هوایی استفاده کنند تا بار در زمان کمتری به مقصد برسد.

حمل زمینی بار به ارمنستان

به دلیل اینک ایران و ارمنستان مرز زمینی دارند در نتیجه یکی از روش‌های مرسوم ارسال بار از ایران به ارمنستان، روش زمینی است. در این روش، بارها می‌توانند مستقیماً بدون نیاز به مراحل اضافی یا میانجی‌هایی مثل کامیون‌های باربری برای انتقال بار از فرودگاه یا بنادر تا محل تحویل نهایی به آدرس مقصد ارسال شوند. البته بدیهی است که همواره روش هوایی سریعترین روش حمل و نقل است و در نتیجه حمل زمینی بار به ارمنستان مدت زمان بیشتری طول می‌کشد.

همچنین، روش زمینی امکان حمل و نقل مواد غذایی و لوازم آرایشی را نیز به نحو ایده‌آل فراهم می‌کند. با استفاده از خودروهای دارای تجهیزات مثل یخچال، مواد غذایی تا رسیدن به مقصد در شرایط بهینه حفظ می‌شوند و از فرسایش یا فساد جلوگیری می‌شود. از دیدگاه اقتصادی، استفاده از روش زمینی برای حمل و نقل به ارمنستان هزینه‌های کمتری را نسبت به روش‌های هوایی در بر می‌گیرد.

حمل زمینی

انتخاب روش حمل ونقل مناسب برای ارسال بار به ارمنستان

حمل بار به ارمنستان از طریق دو روش زمینی و هوایی امکان‌پذیر است، اما انتخاب مناسب بین این دو روش بستگی به نوع کالا، وزن، حجم و ویژگی‌های آن دارد. در ادامه به بررسی چندین مورد می‌پردازیم.

 هزینه حمل بار به ارمنستان

همونطور که می‌دانید، یکی از مهمترین معیارهای انتخاب روش مناسب حمل و نقل، هزینه ارسال بار به ارمنستان است. این هزینه بر اساس چند مورد مختلف تعیین می‌شود و برای هر بار ممکن است متفاوت باشد. چند مورد از این فاکتورها که می‌توانند بر قیمت حمل بار به ارمنستان تأثیر بگذارند، عبارتند از:

اولین و مهم‌ترین معیاری که بر قیمت حمل بار به ارمنستان تأثیر دارد، وزن و اندازه بار است. مطمئناً هر چه وزن و اندازه بار شما بیشتر باشد، لازم است برای ارسال و حمل آن هزینه بیشتری پرداخت کنید.

روش حمل بار هم به صورت مستقیم بر روی هزینه ارسال بار به ارمنستان موثر است. به عنوان مثال، اگر بخواهید از راه هوایی بارتان را ارسال کنید، باید قیمت بیشتری را نسبت به راه زمینی بپردازید.

اگر بار شما ارزش بالایی دارد، باید نسبت به ارزش آن هزینه پرداخت کنید. بارهای با ارزش اغلب از طریق روش هوایی منتقل می‌شوند که همین مسئله باعث افزایش هزینه‌ها می­‌شود.

با تکمیل این فرم کارشناسان سامان اکسپرس در اسرع وقت با شما تماس گرفته و به شما مشاوره رایگان ارائه می‌کنند.

اطلاعات(ضروری)
اطلاعات(ضروری)
اطلاعات
روش ارسال (اختیاری)

بهترین شرکت حمل بار به ارمنستان

شرکت سامان اکسپرس به عنوان اولین و بزرگترین پست بین المللی ایرانی، تمامی روش‌های ارسال بار به ارمنستان مخصوصاً پست هوایی را در بالاترین سطح کیفیت و با هزینه مناسب ارائه می‌کند. در نتیجه شما چه شخصی باشید که قصد ارسال یک بسته کوچک را به ارمنستان دارید، یا می‌خواهید اضافه بار خود را به ارمنستان فریت کنید و یا اینکه تاجری هستید که قصد ارسال بارهای حجیم و سنگین را به این کشور دارید، فرقی نمی‌کند، سامان اکسپرس خدمات مناسب را به شما ارائه می‌کند. علاوه بر هزینه مناسب، کیفیت بالای خدمات و مشاوره تخصصی، شما می‌توانید متناسب با ارزش بارتان، آن را بیمه کنید و از هر گونه خسارتی آسوده خاطر باشید.

مزایای سامان اکسپرس

سامان اکسپرس شرایط ارسال را با نیاز مشتری سازگار می‌کند.

چرا سامان اکسپرس؟!

نمایندگی در سراسر دنیا

امنیت در انتقال

سرعت در حمل و نقل

ارسال به سراسر دنیا

ارسال بار کارگو به ارمنستان

برای ارسال بار به ارمنستان، علاوه بر مقاصد شخصی، اهداف تجاری نیز وجود دارد. این روش‌ها به تاجران و فعالان تجاری که در تبادل کالاها با کشورهای مختلف دنیا مشغول هستند، ارائه می‌شود. برای این منظور لازم است از روش کارگو استفاده شود. برای ارسال بارهایی با حجم و وزن بالا لازم است مراحل حمل را به یک شرکت پست بین المللی بسپارید تا از هر جهت آسوده خاطر باشید. قبل از انتخاب شرکت، بهتر است قیمت‌ها، زمان تحویل، خدمات ارائه شده و قوانین مربوط به ارسال بار را مقایسه کنید تا انتخاب بهتری داشته باشید.

رهگیری بار ارسال شده به ارمنستان

شما هر نوع باری (چه شخصی و چه تجاری باشد) که از طریق سامان اکسپرس به ارمنستان ارسال کنید، را می‌توانید با سیستم رهگیری 24 ساعته و آنلاین این شرکت به سادگی پیگیری کنید. در واقع در هر ساعتی از شبانه روز می‌توانید آخرین وضعیت بار خود از ایران تا رسیدن به مقصد در کشور ارمنستان را پیگیری و بررسی کنید.

به صورت آنلاین مرسوله خود را رهگیری کنید و از وضعیت آن مطلع شوید.

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار به ارمنستان

مدارک مورد نیاز برای فریت بار شخصی

  • – کپی یا تصویر بلیط هواپیما
  • – اصل پاسپورت شما به عنوان فرستنده
  • – کپی کارت ملی یا پاسپورت فرد دریافت‌ کننده
  • – آدرس و شماره تلفن هر دو طرف (فرستنده و گیرنده کالا)
  • – فهرست بسته‌بندی (پکینگ لیست)
  • – بارنامه مطابق با شیوه حمل

اسناد و مدارک لازم برای ارسال بار تجاری

کالاهای ممنوع برای ارسال به ارمنستان

محدودیت‌ها و قوانین خاصی در ارمنستان برای واردات کالاها وجود دارد. نوع کالاها بسته به قوانین هر کشور متفاوت است. در زیر، لیستی از کالاهایی که واردات آن‌ها به ارمنستان محدود شده است را آورده‌ایم:

اسلحه، مهمات، مواد منفجره، جنگ‌افزار نظامی، لوازم یدکی و اجزاء جهت ساخت سلاح، البسه و پوشاک نظامی، داروها و مواد مخدر، مواد و داروهایی که استفاده آن اثرات روحی شدیدی بوجود می‌آورد و وسایل لازم جهت استفاده از داروها و مواد فوق، و هرزه‌نگاری. باید توجه داشت که واردات این موارد فقط از سوی دولت جمهوری ارمنستان و طبق مقررات ویژه صورت می‌گیرد.

جمع بندی

به دلیل موقعیت جغرافیایی و نزدیکی ارمنستان به ایران، روابط تجاری و اقتصادی بین دو کشور بسیار پررنگ است. این مسئله به شما اجازه می‌دهد که به راحتی بارهای خود را چه بارهای شخصی و چه تجاری به ارمنستان ارسال کرده و یا بالعکس از آنجا به ایران منتقل کنید. برای انتخاب بهترین روش حمل  بار به ارمنستان و فریت بار به ارمنستان ابتدا لازم است شرکت حمل بین المللی مناسب را شناسایی کرده و سپس اقدام به این کار کنید. برای این منظور کافی است که در سایت فرم ثبت سفارش را تکمیل کنید و یا اینکه با شماره‌های موجود تماس بگیرید.

هر نوع مرسوله‌ای، هر جای دنیا

سامان اکسپرس برای هر نوع مرسوله‌ای بهترین و اقتصادی‌ترین روش ارسال را به شما معرفی می‌کند؛ کافیست از مشاوره رایگان کارشناسان ما استفاده کنید.

982140885160+

خدمات بار هوایی سامان اکسپرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط
فریت بار به خارج از کشور

فریت بار به خارج از کشور

فریت بار یا فریت مسافری چیست؟ این سوالی است که برای بسیاری از مسافران مخصوصاً افرادی که قصد مهاجرت به...

خدمات فریت بار بیشتر بخوانید
فریت بار به دبی ( ارسال بار به دبی هوایی و دریایی)

فریت بار به دبی ( ارسال...

فریت بار به دبی به معنای فرستادن لوازم شخصی و وسایل منزل از مبدا به این شهر است. در واقع،...

خدمات فریت بار بیشتر بخوانید
هزینه فریت بار مسافری

هزینه فریت بار مسافری

هزینه فریت بار اولین سوال و چالش همه افرادی است که می‌خواهند از طریق خدمات فریت، بار خود را به...

خدمات فریت بار بیشتر بخوانید
فرق فریت بار و کارگو چیست؟ هر آنچه باید بدانید!

فرق فریت بار و کارگو چیست؟...

اگر قصد ارسال کالاهای خود از یک کشور به کشور دیگر را دارید، ضروری است که با مفاهیم فریت بار...

خدمات فریت بار بیشتر بخوانید