ارسال بار از انگلیس به ایران (پست و ارسال بار از لندن)

ارسال بار از انگلیس به ایران (پست و ارسال بار از لندن)

کشور انگلیس، با قدمتی طولانی، غنی و سابقه‌ زیاد در علم، فلسفه و هنر، مقصد محبوبی برای سفر و مهاجرت محسوب می‌شود. از طرفی، شرایط اقتصادی مناسب انگلیس باعث شده تا یک مقصد تجاری ایده‌آل برای تاجران تلقی شود. از این رو ممکن است بسیار از افراد نیاز داشته باشند کالاهای مختلفی را از انگلیس به ایران ارسال کنند. ارسال بار از انگلیس به ایران در حالت‌های مختلف امکان‌پذیر است و هر روش قوانین خاص خود را دارد.

اگر قصد دارید اطلاعات کاملی در زمینه ارسال بار از لندن به ایران بدست بیاورید، در این مقاله همراه ما باشید.

ارسال بار از لندن به تهران
ارسال بار از لندن به تهران

ارسال بار از لندن به ایران

لندن به عنوان بزرگترین شهر بریتانیا، درصد بیشتری از جمعیت ساکنین انگلستان را در خود جای داده است. ارسال بار از لندن به ایران می‌تواند از طرق مختلفی انجام شود. افرادی که در انگلیس زندگی می‌کنند و یا در زمینه تجارت فعالیت دارند، می‌توانند با استفاده از خدمات ارسال بار از انگلیس به ایران مانند فریت بار به انگلیس انواع کالاهای مجاز را بین دو کشور حمل کنند.

با تکمیل این فرم کارشناسان سامان اکسپرس در اسرع وقت با شما تماس گرفته و به شما مشاوره رایگان ارائه می‌کنند.

اطلاعات(ضروری)
اطلاعات(ضروری)
اطلاعات
روش ارسال (اختیاری)

روش‌های ارسال بار از انگلیس به ایران

همانطور که پیش‌تر اشاره شد، ارسال بار از انگلیس به ایران، با توجه به موقعیت جغرافیایی دو کشور، از طریق روش‌های مختلفی امکان‌پذیر است. از جمله این روش‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

یکی از رایج‌ترین و سریع‌ترین روش‌های حمل بار از انگلیس به ایران، حمل هوایی اکسپرس است. از جمله مزایای ارسال بار از انگلیس به ایران بصورت هوایی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سریع بودن: ارسال بار هوایی از انگلیس به ایران سریع‌ترین روش حمل و نقل است که در کوتاه‌ترین زمان ممکن بسته مورد نظر به مقصد می‌رسد. بسته‌هایی که کوچک و سبک باشند معمولا به عنوان بار در هواپیماهای مسافربری جابجا می‌شوند؛ در نتیجه سرعت حمل و نقل بالا خواهد بود.
 • ➖امنیت بالا: امنیت بالا یکی از اصلی‌ترین مزایای ارسال بار از انگلیس به ایران بصورت هوایی است. در این روش، بسته ارسالی شما از هرگونه تغییرات آب و هوایی، مشکلات ارسال زمینی و … در امان خواهد بود. همچنین شرکت‌های حمل و نقل معمولا جهت بهبود کیفیت خدمات خود، از تجهیزات امنیتی به منظور افزایش ایمنی بسته ارسالی مشتریان استفاده می‌کنند.
 • قابلیت پیگیری: با ارسال بار از انگلیس به ایران بصورت هوایی، یک شماره ترکیبی به هر بسته تعلق میگیرد که با استفاده از آن امکان پیگیری وضعیت حمل و نقل وجود خواهد داشت.

کشور انگلستان با دسترسی آسان به دریا و اقیانوس، دارای چندین بندر مختلف است که از جمله آن‌ها می‌توان به بندر بوانیتون، بندر پورتسموت، بندر بلیموت در شمال مانش، بندر دوور در تنگه دوور، بندر لیورپول در دریای آیریش و بندر نیوکاسل در دریای شمال اشاره کرد.

وجود این بنادر باعث شده تا ارسال بار از انگلیس به ایران بصورت دریایی امکان‌پذیر باشد. حمل بار از انگلیس با کشتی معمولا از طریق این بنادر صورت می‌گیرد و عمدتا زمانی که بسته‌های ارسالی ماهیت تجاری دارند و یا اصطلاحا فله‌ای هستند، ارسال بار از این روش توصیه می‌شود؛ چراکه این روش بسیار مقرون به صرفه است. کالاهایی که با کشتی از انگلیس به ایران ارسال می‌شوند، مقصدشان بنادر جنوب ایران اعم از بنادر آبادان، بوشهر، بندرعباس، خرمشهر، بندر معشور در خلیج فارس، بندر جاسک و بندر چابهار خواهد بود.

یکی دیگر از روش‌های رایج و محبوب برای ارسال بار از انگلیس به ایران، زمینی است. در این روش، بسته‌های مورد نظر شما بصورت کاملا امن و در زمان طولانی به ایران ارسال خواهند شد. از جمله ویژگی‌های ارسال بار از انگلیس به ایران بصورت زمینی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • هزینه مناسب: اصلی‌ترین مزیت این روش، هزینه مناسب آن در مقایسه با سایر روش‌ها همچون هوایی و دریایی است.
 • دسترسی راحت: پوشش گسترده شرکت‌های حمل و نقل بار بصورت زمینی در انگلیس و ایران باعث شده تا افراد در هر نقطه‌ای از انگلیس بتوانند کالاهای موردنظر خود را به هر نقطه‌ای از ایران ارسال کنند.
 • زمان مناسب ارسال: با توجه به موقعیت جغرافیایی انگلیس و ایران، حمل بار بصورت زمینی بین این این دو کشور در زمان مناسبی انجام می‌شود. البته شرکت‌های حمل و نقل معمولا خدمات ارسال فوری نیز ارائه می‌کنند، بنابراین در صورتی که عجله داشته باشید می‌توانید از این روش استفاده کنید.

قوانین گمرکی برای حمل بار از انگلیس

هر کشوری از قوانین خاص خود برای حمل و نقل کالا توسط تاجران، مهاجران و مسافران برخوردار است. فرقی نمی‌کند کالاهای شما تجاری هستند یا غیرتجاری؛ در هر صورت برای ارسال آن‌ها از انگلیس به ایران از قوانین این کشور پیروی کنید. در واقع انگلیس به عنوان یکی از مهم‌ترین و استراتژیک‌ترین کشورهای اروپایی، از قوانین حمل بار نسبتا پیچیده‌ای برخوردار است. از جمله کالاهای ممنوعه که ارسال آن‌ها از انگلیس به سایر کشورها ممنوع است می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

ارسال بار از انگلیس
 • ➖انواع داروها
 • ➖حیوانات خانگی
 • ➖تجهیزات مخابراتی
 • ➖مواد مخدر
 • ➖مواد انفجاری و انواع سلاح‌های گرم و سرد
 • ➖مشروبات الکلی
 • ➖کالاهایی که مربوط به شکنجه و مجازات‌های غیرانسانی می‌شوند.
 • ➖تجهیزات و فناوری‌های مربوط به مسائل نظامی و جاسوسی

♦️در صورتیکه قصد ارسال هدایا از انگلیس به ایران را دارید، باید از قوانین زیر پیروی کنید:

عوارضی که باید برای ارسال هدایا از انگلیس به ایران پرداخت شود، براساس ارزش کالا تعیین خواهد شد. هدایایی که ارزش آن‌ها کمتر از 270 پوند باشد، باید فرم CN22 و هدایایی با ارزش بیش از 270 پوند باید فرم CN23 را تکمیل کنند. ضمن تکمیل این فرم‌ها و تحویل آن به اداره مالیات انگلیس، میزان عوارضی که باید پرداخت کنید تعیین می‌شود. در برخی مواقع ممکن است از پرداخت مالیات معاف شوید.

ارسال بسته پستی از انگلیس به ایران

برای ارسال بسته پستی از انگلیس به ایران هیچگونه محدودیت وزنی وجود ندارد و می‌توانید به راحتی انواع کالاهای مجاز را از طریق روش‌های گفته شده در بخش‌های قبلی، به کمک شرکت‌های حمل و نقل ارسال کنید. از آنجایی که شرکت‌های پست خارجی امکان ارسال بار به ایران را بطور مستقیم را ندارند، نیاز است از خدمات شرکت‌های حمل و نقل داخلی مانند سامان اکسپرس استفاده نمایید.

مزایای سامان اکسپرس

سامان اکسپرس شرایط ارسال را با نیاز مشتری سازگار می‌کند.

چرا سامان اکسپرس؟!

نمایندگی در سراسر دنیا

امنیت در انتقال

سرعت در حمل و نقل

ارسال به سراسر دنیا

هزینه پست از انگلیس به ایران

هزینه پست از انگلیس به ایران براساس معیارهای مختلفی تعیین می‌شود که از جمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نوع کالای ارسالی
 • وزن بسته ارسالی
 • روش ارسال بار
 • میزان عوارض برای ارسال کالا
 • تعرفه شرکت حمل و نقل

فرودگاه‌های مهم انگلیس جهت ارسال بار هوایی

کشور انگلیس دارای چندین فرودگاه بین‌المللی است. بطور معمول ارسال بار از انگلیس به ایران از طریق فرودگاه‌های زیر انجام می‌شود:

 • ✔️فرودگاه منچستر (Manchester Airport): یکی از پر ترددترین فرودگاه‌های انگلیس که در شمال غربی این کشور واقع شده است و از تجهیزات مدرن باربری و شبکه‌های پرواز به نقاط مختلف دنیا برخوردار است.
 • ✔️فرودگاه برمینگهام (Birmingham Airport): فرودگاه برمینگهام در قلب انگلیس واقع شده و دارای تسهیلات و امکانات باربری پیشرفته‌ای می‌باشد. از این رو، یکی از فرودگاه‌های مناسب برای ارسال بار از انگلیس به ایران محسوب می‌شود.
 • ✔️فرودگاه ادینبرا (Edinburgh Airport): فرودگاه ادینبرا یکی از مهم‌ترین فرودگاه‌های حمل و نقل هوایی است ک هدر شمال انگلیس قرار دارد. این فرودگاه ضمن داشتن تسهیلات باربری مدرن، برای ارسال بار از انگلیس به ایران مناسب است.
 • فرودگاه گلاسگو (Glasgow Airport): این فرودگاه در قسمت غربی اسکاتلند واقع شده و دارای ارتباطات هوایی وسیع با نقاط مختلف جهان از جمله ایران است. در این فرودگاه انواع تجهیزات باربری پیشرفته وجود دارند.

سوالات متداول حمل بار از انگلیس به ایران

جمع‌بندی

ارسال بار از انگلیس به ایران یک موضوع مهم برای مهاجرانیست که در این کشور زندگی می‌کنند. از طرفی، تاجرانی که قصد حمل بار از انگلیس به ایران را دارند، نیاز است انواع روش‌های ارسال بار بین دو کشور را بشناسند. در این بخش سعی کردیم نگاهی جامع و کامل به فرایند ارسال بار از انگلیس به ایران داشته باشیم و تمامی جوانب این کار را مورد بررسی قرار دهیم.در نظر داشته باشید که عوامل همچون نامساعد بودن آب و هوا، تغییرات احتمای قوانین در دو کشور و … می‌توانند بر روند حمل بار از انگلیس به ایران تاثیر مستقیم داشته باشند.

هر نوع مرسوله‌ای، هر جای دنیا

سامان اکسپرس برای هر نوع مرسوله‌ای بهترین و اقتصادی‌ترین روش ارسال را به شما معرفی می‌کند؛ کافیست از مشاوره رایگان کارشناسان ما استفاده کنید.

982140885160+

خدمات بار هوایی سامان اکسپرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط
صادرات و ارسال گل به خارج از کشور

صادرات و ارسال گل به خارج...

گل‌ها، نماد زیبایی، عشق و شادی هستند و در مناسبت‌هایی مانند تولد، سالگرد ازدواج، روز مادر و… هدیه داده می‌شوند....

حمل هوایی بار بیشتر بخوانید
حمل هوایی اکسپرس | سریعترین پست هوایی بین المللی

حمل هوایی اکسپرس | سریعترین پست...

اگر تاجر و یا بازرگان هستید و در سطح جهانی فعالیت می‌کنید، به احتمال زیاد با پست اکسپرس آشنا شده‌اید....

حمل هوایی بار بیشتر بخوانید
ارسال بار از کانادا به ایران

ارسال بار از کانادا به ایران

در حال حاضر جمعیت زیادی از هم‌وطنانمان ساکن شهرهای کانادا مانند ونکوور و تورنتو هستند. برای همین یکی از سؤال‌های...

حمل هوایی بار بیشتر بخوانید
بارنامه هوایی و اهمیت آن

بارنامه هوایی و اهمیت آن

 با زیاد شدن مبادلات بین المللی در سراسر جهان، ارسال بارهای شخصی به‌ صورت بین المللی هر روز بیشتر از...

حمل هوایی بار بیشتر بخوانید