فریت بار به کانادا (ارزانترین روش ارسال اضافه بار مسافری به کانادا)

فریت بار به کانادا (ارزانترین روش ارسال اضافه بار مسافری به کانادا)

ارسال بار به کانادا یا فریت بار به کانادا برای افرادی که قصد مهاجرت و یا سفر به کانادا را دارند، به صورت تخصصی توسط شرکت سامان اکسپرس در کوتاهترین زمان و مناسب‌ترین هزینه انجام می‌شود. در واقع افرادی که قصد مهاجرت به کانادا و یا هر کشور دیگری را دارند، در ابتدا باید روشی مناسب برای ارسال وسایل شخصی و حتی لوازم منزل خود پیدا کنند. فریت بار به کانادا روشی مقرون به صرفه‌تر نسب به پرداخت هزینه اضافه بار برای مسافر خواهد بود. همچنین در این روش علاوه بر پرداخت هزینه کمتر، صاحب بار بدون هیچ نگرانی و دغدغه‌ای در رابطه با نحوه ارسال و یا صحت بار، لوازم خود را در مقصد تحویل می‌گیرد.

فریت بار به کانادا | فریت بار به تورنتو | فریت بار به ونکوور

فریت بار (حمل اضافه بار مسافری) به کانادا بهترین روش برای ارسال وسایل شخصی و اثاث منزل

همانطور که گفته شد فردی که به هر دلیلی از جمله کاری و یا تحصیلی اقدام به مهاجرت می‌کند، با کلمه فریت بار به معنی ارسال بار مسافری (اضافه بار مسافری) به کشور مقصد آشنا است. در مورد کشور کانادا نیز که چند سالی است مقصد مهاجرتی برای بسیاری از هموطنان شده است، فریت بار و ارسال بار به کانادا از جمله وسایل شخصی و اثاثیه منزل اهمیت ویژه‌ای پیدا می‌کند.

تجربه ارسال و فریت بار به کانادا

انتخاب صحیح یک شرکت پست بین المللی و دریافت مشاوره‌های دقیق کارشناسان فنی، می‌تواند علاوه بر آسودگی خاطر شما، هزینه‌های اضافی و مازاد را نیز از بین ببرد. شرکت سامان اکسپرس با تجربه چندین ساله خود در ارسال فریت بار به کشورهای مختلف از جمله کانادا بهترین و حرفه‌ای ترین خدمات را ارائه می‌کند. بسته‌بندی ایمن بار، پیگیری آنلاین وضعیت بار، پشتیبانی مستمر کارشناسان همه تنها بخشی از دلایل ایجاد تجربه رضایت‌بخش از فریت بار به کانادا توسط سامان اکسپرس است.

مزایای سامان اکسپرس

چرا سامان اکسپرس؟!

نمایندگی در سراسر دنیا

امنیت در انتقال

سرعت در حمل و نقل

ارسال به سراسر دنیا

سامان اکسپرس شرایط ارسال را با هر نوع نیاز مشتری سازگار می‌کند.

ارسال اضافه بار مسافری به کانادا چگونه انجام می‌شود؟

حمل دریایی و هوایی بار به کانادا

معمولاً برای ارسال بار به کانادا از دو روش فریت بار به صورت هوایی و دریایی انجام می‌شود. انتخاب شیوه مناسب از میان این روش‌ها، بر اساس دو فاکتور هزینه و مدت زمان صورت می‌گیرد.

فریت بار به کانادا به صورت هوایی (حمل اضافه بار مسافری به کانادا) بسیار سریع ولی با هزینه بیشتری نسبت به ارسال بار به کانادا به روش دریایی خواهد بود. در واقع روش دریایی هزینه کمتر ولی مدت زمان بیشتری خواهد داشت. با این وجود اصلاً نیازی نیست که شما به عنوان مسافر در میان دغدغه‌های بسیاری که برای مهاجرت دارید، نگران انتخاب روش مناسب ارسال بار به کانادا باشید، کارشناسان ما بر اساس شرایط بار شما، بهترین روش فریت بار را معرفی می‌کند. فریت بار به کانادا به صورت دریایی معمولاً به بنادر مونترال، ونکوور و یا تورنتو امکان‌پذیر خواهد بود.

مراحل فریت بار به کانادا

بعد از دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان سامان اکسپرس و انتخاب روش مناسب ارسال بار لازم است مراحل متداول فریت بار (در مقاله مربوطه با جزئیات کامل شرح داده شده است) قدم به قدم انجام شود تا بار شما صحیح و سالم به کشور کانادا برسد. به طور خلاصه این مراحل عبارتند از:

> ارزیابی وسایل توسط کارشناسان
> بسته بندی ایمن و حرفه‌ای
> بارگیری بارهای بسته‌بندی شده به فرودگاه
> انجام تشریفات گمرکی و فرودگاهی برای صدور بارنامه
> پرداخت هزینه توسط مشتری
> ارسال بار به کانادا

اصلی‌ترین مراحل فریت بار به کانادا تا زمان ارسال بار خواهد بود که بدون هیچ نگرانی کارشناسان سامان اکسپرس به طور دقیق و کامل انجام می‌دهند. بنابراین شما هیچ دغدغه‌ای در زمینه پکینگ لوازم و یا انجام تشریفات گمرکی نخواهید داشت.

> دریافت و ترخیص بار کانادا

آخرین مرحله، دریافت بار توسط شما بعد از ورود به خاک کانادا است که با ارائه بارنامه خود می‌توانید به سادگی بار خود را ترخیص کنید.

مدت زمان فریت بار به کانادا چقدر است؟

در صورتی که حمل اضافه بار مسافری به کانادا به صورت هوایی انجام شود، معمولاً بین 5 تا 10 روز کاری زمان لازم دارد. در صورتی که ارسال بار به کانادا به صورت دریایی انجام شود بین 45 تا 60 روز برای رسیدن بار از ایران به کانادا زمان لازم خواهد بود.

به صورت آنلاین مرسوله خود را رهگیری کنید و از وضعیت آن مطلع شوید.

مدارک لازم برای ارسال بار به کانادا

برای ارسال بار به کانادا، بخشی از مدارک مورد نیاز مربوط به مرحله ارسال در ایران بوده و بخش دیگر مربوط به تحویل بار در مقصد یعنی کشور کانادا خواهد بود. از جمله مدارکی که برای ارسال بار در ایران لازم خواهد بود می‌توان به کپی پشت و روی کارت ملی، کپی صفحه اول پاسپورت، آدرس و شماره تماس فرستنده در ایران اشاره کرد. مسافر و صاحب بار برای دریافت بار از فرودگاه کانادا، لازم است بلیط، ویزا، پاسپورت و بارنامه را همراه خود داشته باشد.

هزینه فریت بار به کانادا به صورت هوایی (تعرفه ارسال اضافه بار مسافری به کانادا)

هزینه‌های ارسال بار از ایران

شاید بتوان گفت مهمترین سوال و دغدغه هر مسافری برای ارسال اضافه بار به کانادا، تعرفه و قیمت فریت بار خواهد بود. در ارسال هر نوع کالایی، هزینه ارسال بر مبنای دو فاکتور وزن و حجم بار تعیین می‌شود. در واقع شرکت‌های هواپیمایی که وظیفه بارگیری و حمل کالاها را برعهده دارند بر اساس وزن بار نرخ و تعرفه متفاوتی اعلام می‌شود. همچنین نوسانات ارز نیز در نرخ نهایی اعلام شده بسیار موثر است.

در نتیجه با توجه به تمامی موارد اعلام شده نمی‌توان به طور دقیق هزینه مشخصی را اعلام نمود و لازم است کارشناسان فنی بعد از اطلاع از نوع کالا، وزن و حجم بسته‌بندی‌ها هزینه دقیق فریت بار به کانادا را اعلام می‌کنند.

برای استعلام قیمت مرسوله خود فرم زیر را پر کنید.

  هزینه‌های دریافت بار در کانادا

  در صورتی که صاحب بار به کانادا مهاجرت کرده باشد و برای اولین بار به کانادا وارد شود با پر کردن فرم Declaration تا 4 سال می‌تواند بدون هیچگونه مالیات و عوارض گمرکی لوازم خود را به کانادا منتقل کند. به غیر از این هزینه، لازم است مسافری که قصد انتقال وسایل شخصی خود را به کانادا دارد، هزینه‌های محلی و لوکال کانادا از جمله هزینه‌های حمل و نقل، هزینه‌های انبارداری (در صورت انبار شدن بار)، هزینه‌های جزئی تحویل بار در فرودگاه، هزینه جابه‌جایی بارهای حجیم در فرودگاه (با نیروی انسانی و یا حتی لیفتراک) و مواردی از این دست را نیز در نظر داشته باشد.

  بیمه بار برای حمل هوایی بار به کانادا

  یکی از مهمترین نکات ارسال هرگونه بار و کالایی چه داخلی و چه خارجی بیمه و جبران خسارت خواهد بود. حال درنظر بگیرید اهمیت بیمه بار برای ارسال لوازم شخصی و اثاثیه منزل از یک کشور به کشوری دیگر چقدر مهمتر می‌شود! شرکت سامان اکسپرس یکی از مهمترین خدماتی که برای حمل هوایی بار به کانادا ارائه می‌کند، بیمه بار است. به صورت کلی و طبق قوانین بین المللی، بیمه بار بر اساس ارزش اعلام شده از سوی فرستنده و سطح بیمه انتخابی وی تعیین خواهد شد. در نظر داشته باشید که هم در فریت بار هوایی به کانادا و هم فریت بار دریایی به کانادا، بیمه بار ارائه خواهد شد.

  نحوه ترخیص بار در کانادا

  باری که به کانادا فریت شده باشد، تا مدت زمان مشخصی (معمولاً 48 ساعت) بعد از رسیدن به فرودگاه مقصد، بدون پرداخت هزینه اضافی در انبار فرودگاه نگهداری می‌شود تا صاحب بار برای دریافت آن به فرودگاه مراجعه کند. در صورتی که مدت زمان بیشتری بار فریت شده در فرودگاه نگهداری شود بر اساس وزن و حجم آن هزینه انبارداری از صاحب بار دریافت می‌شود.

  سوالات متداول فریت بار به کانادا

  هر نوع مرسوله‌ای، هر جای دنیا

  سامان اکسپرس برای هر نوع مرسوله‌ای بهترین و اقتصادی‌ترین روش ارسال را به شما معرفی می‌کند؛ کافیست از مشاوره رایگان کارشناسان ما استفاده کنید.

  982140885160+

  خدمات بار هوایی سامان اکسپرس

  2 پاسخ به “فریت بار به کانادا (ارزانترین روش ارسال اضافه بار مسافری به کانادا)”

   • بستگی به بارهای شما دارد، در صورت نیاز به مشاوره کارشناسان ما دقیق راهنماییتان می کنند و درباره قوانین ارسال بار به کانادا به شما مشاوره می دهد.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مقالات مرتبط
  زیر و بم فریت و ارسال بار به اروپا

  زیر و بم فریت و ارسال...

  طبق آمار و اخبار 8 میلیون ایرانی در خارج از کشور زندگی می‌کنند که درصد زیادی از این تعداد ساکن...

  خدمات فریت بار بیشتر بخوانید
  صفر تا صد فریت بار به ترکیه (ارسال بار از ایران به ترکیه)

  صفر تا صد فریت بار به...

  اگر از آن دسته افرادی باشید که زیاد به کشور همسایه، یعنی ترکیه رفت و آمد می‌کنید و تصمیم به...

  خدمات فریت بار بیشتر بخوانید
  فریت بار به استرالیا + قوانین مهم این کشور

  فریت بار به استرالیا + قوانین...

  استرالیا یکی از کشورهایی است که مقصد مهاجرت بسیاری از ایرانیان است. افرادی که در پروسه مهاجرت به این کشور...

  خدمات فریت بار بیشتر بخوانید
  فریت بار به خارج از کشور

  فریت بار به خارج از کشور

  فریت بار یا فریت مسافری چیست؟ این سوالی است که برای بسیاری از مسافران مخصوصاً افرادی که قصد مهاجرت به...

  خدمات فریت بار بیشتر بخوانید
  فریت بار به آلمان به صورت هوایی + هزینه منصفانه

  فریت بار به آلمان به صورت...

  فریت بار به آلمان بهترین روش برای ارسال اضافه بار مسافری به کشور آلمان است که هزینه کمتری برای مهاجران...

  خدمات فریت بار بیشتر بخوانید
  فریت بار به آمریکا چیست و چگونه انجام‌می‌شود؟

  فریت بار به آمریکا چیست و...

  افرادی که به قاره آمریکا مهاجرت کرده‌اند یا یکی از عزیزانشان ساکن در این کشور هستند، حتما باید اطلاعات زیادی...

  خدمات فریت بار بیشتر بخوانید
  شرایط و هزینه ارسال حیوان خانگی به خارج از کشور با هواپیما

  شرایط و هزینه ارسال حیوان خانگی...

  بسیاری از افراد، وابستگی زیادی به حیوانات خانگی خود دارند. بنابراین می‌خواهند که در پروسه مهاجرت و اقامت، این موجودات...

  خدمات فریت بار, خدمات کارگو بار بیشتر بخوانید
  فریت بار به روسیه

  فریت بار به روسیه

  روابط تجاری گسترده ایران و روسیه باعث شده است که افراد زیادی برای فعالیت‌های اقتصادی به این کشور رهسپار شوند....

  خدمات فریت بار بیشتر بخوانید
  فریت بار به هند با کمترین قیمت از فرودگاه امام خمینی

  فریت بار به هند با کمترین...

  با پیشرفت روز افزون کشور هند در زمینه‌های مختلف، این روزها افراد زیادی از ایران به این کشور رفت‌وآمد می‌کنند....

  خدمات فریت بار بیشتر بخوانید
  نکاتی که باید در مورد فریت بار به انگلیس بدانید!

  نکاتی که باید در مورد فریت...

  فریت بار مسافری از آن دسته خدمات ارسال بین المللی حساب می‌شود که انقلابی در کیفیت زندگی افراد مهاجر ایجاد...

  خدمات فریت بار بیشتر بخوانید