هزینه پست به خارج از کشور

هزینه پست به خارج از کشور

هزینه پست به خارج از کشور یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های افراد در زمان ارسال بار به خارج از کشور است و همه می‌خواهند ارزان‌ترین روش را انتخاب کنند. این هزینه به عوامل بسیاری وابسته بوده و بهتر است پیش از ارسال بار از این هزینه‌ها مطلع بود. اطلاع از تعرفه پست به خارج باعث می‌شود که در هزینه‌ها مدیریت شود. شرکت پست بین المللی سامان اکسپرس از بهترین شرکت‌های فعال در زمینه پست به خارج از کشور است که با داشتن تجربه بالا و دارا بودن متخصصان حرفه‌ای، مرسولات پستی مشتریان را در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با بهترین هزینه به تمامی نقاط دنیا ارسال می‌نماید.

هزینه ارسال بار به خارج از کشور

هزینه ارسال بار به خارج از کشور توسط سامان اکسپرس چقدر است؟

شرکت سامان اکسپرس اولین شرکت پست بین المللی ایرانی است که توسط حمل و نقل هوایی، ریلی و دریایی تمام مرسولات از جمله کوچکترین آن‌ها مانند مدارک تا مرسولات با حجم بزرگ، وزن زیاد را برای مشتریان خود از ایران به سراسر کشورهای دنیا و بالعکس ارسال می‌کند. تمام مرسولات پستی بعد از انجام بازرسی در داخل بسته‌بندی‌های مناسب قرار گرفته و وزن‌کشی می‌شوند و در نهایت هزینه کرایه پستی، هزینه ارائه به گمرک، نرخ بیمه به هزینه اضافه می‌شود. هزینه پست کالا به خارج از کشور مخصوصاً در زمان حمل هوایی کارگو (ارسال بارهای تجاری) که وزن و حجم بار بسیار زیاد است بسیار اهمیت بیشتری پیدا می‌کند.

محاسبه آنلاین هزینه پست به خارج از کشور

وزن و حجم مرسوله، نوع بار، روش و سرعت ارسال و کشور مقصد از مهم‌ترین عواملی هستند که هزینه پست بین المللی را تعیین می‌کنند؛ اما موارد دیگری مانند شرکت ارائه دهنده خدمات پستی، هزینه بیمه، نوع بسته بندی و قوانین کشور مقصد و… نیز می‌تواند بر هزینه نهایی ارسال بار به خارج از کشور تاثیرگذار باشد. کارشناسان سامان اکسپرس تمام تلاش خود را می‌کنند که مشاوره و اطلاعات دقیقی در اختیار شما قرار دهند تا تمام هزینه‌های ارسال کالا به خارج از کشور تا حد امکان از قبل پیش‌بینی شده و هزینه‌های مازاد به شما تحمیل نشود.

محاسبه آنلاین هزینه پست به خارج

دقت داشته باشید از آنجا که برای تعیین هزینه دقیق و نهایی ارسال بار به خارج لازم است اطلاعات کاملی درباره بار و شرایط ارسال از شما دریافت شود و همچنین به دلیل تغییرات قوانین گمرکی و بین المللی و نیز نوسانات نرخ ارز بهترین روش استعلام هزینه پست به خارج، تکمیل فرم زیر است. کارشناسان فنی و خبره سامان اکسپرس در اسرع وقت با شما تماس گرفته و پس از ارائه مشاوره رایگان، نرخ دقیق هزینه پست به خارج را به شما اعلام خواهند کرد.

برای استعلام هزینه فرم زیر را پر کنید.

با تکمیل این فرم کارشناسان سامان اکسپرس در اسرع وقت با شما تماس گرفته و به شما مشاوره رایگان ارائه می‌کنند.

اطلاعات(ضروری)
اطلاعات(ضروری)
اطلاعات
روش ارسال (اختیاری)

ارزانترین پست به خارج از کشور

همانطور که گفته شد عوامل متعددی در هزینه پست بین المللی دخیل هستند. بنابراین نمی‌توان روشی را به عنوان ارزان‌ترین روش پستی در نظر گرفت زیرا ممکن است هزینه ارسال یک بسته پستی به روش اکسپرس از کشور امارات به ایران ارزان­تر از ارسال آن با روش زمینی یا دریایی باشد. بنابراین نوع کالا و بار ارسالی شما و نیز فاصله مبدأ تا مقصد در نهایت هزینه پست را برایتان رقم خواهد زد.

روش های استعلام هزینه ارسال مرسوله پستی 1403  

 شما به سه روش می‌توانید هزینه ارسال مرسوله پستی به خارج را استعلام بگیرید.

 1. اولین روش مراجعه حضوری به شرکت پستی مد نظر و استعلام هزینه ارسال.
 2. مراجعه به وب سایت و درخواست ثبت سفارش و اطلاع از هزینه مرسوله بصورت آنلاین.
 3. تماس با شماره تلفن 02140885160 و دریافت مشاوره و استعلام هزینه.
مزایای سامان اکسپرس

سامان اکسپرس شرایط ارسال را با نیاز مشتری سازگار می‌کند.

چرا سامان اکسپرس؟!

نمایندگی در سراسر دنیا

امنیت در انتقال

سرعت در حمل و نقل

ارسال به سراسر دنیا

هزینه پست به خارج از کشور (هزینه پست بین المللی) بر اساس نوع بار

همانطور که گفته شد هزینه پست به خارج از کشور تحت تاثیر عوامل مختلفی از جمله، نوع بار، روش ارسال، حجم و وزن بار، مسافت مقصد، پیچیدگی ‌ارسالی و…. قرار دارد. یکی از عوامل تاثیر گذار در هزینه، نوع ارسال بار (کارگو، فریت، پست اکسپرس) است که در ادامه بیشتر توضیح داده شده است.

برخی از بارها نیاز است تا سریع به مقصد برسند، مانند کالاهای پستی کم حجم و سبک، انواع هدایا و اجناس مختلف. بنابراین شما می‌توانید از پست اکسپرس برای این منظور استفاده کنید. در این روش شما با استفاده از پست هوایی کالای مد نظر خود را با سرعت بالا از مبداء به مقصد ارسال می‌کنید.

هزینه‌ای که نیاز است تا شما جهت پست اکسپرس پرداخت کنید وابسته به نوع بسته ارسالی شما است. بنابراین وزن، حجم بسته، کشور مقصد، بیمه، ارزش بسته و… در هزینه بسته ارسالی تاثیر گذار هستند. بیمه بار نیز خود به تنهایی می‌تواند هزینه متفاوتی را برای بسته شما ایجاد کند بدین شرح که، اندازه بسته، نوع جنس ارسالی و ارزش آن در هزینه بیمه موثر است و تعرفه ارسال بسته به خارج با پست اکسپرس را دستخوش تغییرات می‌کند.

فریت بار برای ارسال بارهایی به خارج از کشور استفاده می‌شود که مسافر نمی‌تواند آن‌ها را با هواپیما با خود به خارج ببرد و در صورت بردن باید هزینه اضافه بار پرداخت کند. مثلا شما برای ارسال هر کیلو اضافه بار به اتحادیه اروپا باید جریمه 20 یورویی پرداخت کنید که اصلا بصرفه نیست ولی در صورت ارسال بصورت فریت کافی است یک پنجم این مبلغ را برای ارسال پرداخت کنید.

هزینه فریت بار به خارج نیز به عوامل مختلفی از جمله، حجم، ارزش، مسافت، وزن و… بستگی دارد. در این روش شما می‌توانید انواع لوازم شخصی، لوازم منزل و … را به کشور مقصد ارسال کنید.

ارسال بار تجاری به خارج از کشور صرفا از طریق کارگو امکان پذیر است. شاید لازم باشد بدانید که کارگو چیست؟ این روش برای حمل بارهای با وزن و حجم بالا و دارای بارنامه گمرکی با هر روش زمینی، هوایی و دریایی استفاده می‌شود.

بنابراین هزینه ارسال بار تجاری به خارج تحت تاثیر عوامل مختلف ازجمله روش ارسال بار تجاری (زمینی، هوایی و دریایی)، حجم و اندازه بار، ارزش بار تجاری و مسافت مقصد قرار دارد.

عوامل موثر بر هزینه پست به خارج از کشور

عوامل گوناگونی بر هزینه پست خارج از کشور تاثیرگذار هستند، اما به طور کلی وزن کالا، ابعاد آن، فاصله کشور مبدا و مقصد و نوع روش حمل و نقل (حمل هوایی، حمل ریلی بار یا حمل و نقل دریایی) از مهم‌ترین عوامل در تعیین هزینه نهایی پست خارج از کشور است که در ادامه توضیح داده شده است.

وزن و ابعاد مرسوله

 وزن و حجم مرسوله از مهم‌ترین عواملی است که در محاسبه قیمت پست خارج از کشور موثر خواهد بود. هر چه وزن بار بیشتر باشد، هزینه پستی نیز به مراتب بیشتر خواهد بود. این موضوع در رابطه با حجم و اندازه بار نیز صدق می‌کند و هر چه مرسوله از نظر حجمی بزرگتر باشد، قیمت پست به خارج از کشور به صورت هوایی نیز بیشتر می‌شود.

حجم مرسوله بر اساس ابعاد آن در نظر گرفته می‌شود و برای محاسبه آن مقدار طول، عرض و ارتفاع مرسوله را در هم ضرب می‌کنند و بر عدد 6000 تقسیم می‌کنند. وزن جرمی نیز همان وزن حقیقی کالاست که پس از وزن کردن کالا بر روی باسکول یا ترازو تعیین می‌شود.

نوع روش ارسال کالا

روش حمل و نقل نیز بر هزینه پست به خارج از کشور تاثیر می‌گذارد. به طور کلی برای پست به خارج از کشور از روش حمل هوایی، حمل و نقل دریایی، جاده‌ای و ریلی استفاده می شود. تعرفه پست خارج از کشور در هر یک از این روش‌ها متفاوت است. برای مثال در حمل و نقل هوایی به دلیل سرعت بالا و ارسال با هواپیما هزینه ارسال بار نسبت به سایر روش‌ها بالاتر است.

حمل بار به صورت دریایی از نظر هزینه مقرون به صرفه بوده اما مدت زمان ارسال بار طولانی‌تر است. همچنین در حمل هوایی اکسپرس سریعتر بودن ارسال کالا بر میزان هزینه پرداختی تاثیرگذار خواهد بود.

کشور مبدأ یا مقصد

طبیعتاً کشور مبدا و مقصد، از دیگر فاکتورهایی است که بر هزینه ارسال کالا تاثیر می‌گذارد. بی تردید با افزایش فاصله میان کشور مبدا و مقصد هزینه‌های حمل و نقل و ارسال کالا نیز بیشتر شده و این موضوع هزینه پست به خارج از کشور را افزایش می‎‌دهد.

نوع بسته بندی

نوع بسته بندی نیز می‌تواند تأثیر بسزایی در افزایش وزن مرسوله داشته باشد. بنابراین در زمان بسته بندی کالا به این موضوع توجه داشته باشید؛ البته فراموش نکنید که اندازه بسته مرسوله باید به گونه‌ای باشد که کالا به راحتی درون آن قرار گرفته و به نوعی خراب یا شکسته نشود.

سایر عوامل موثر در هزینه پست بین المللی

علاوه بر وزن کالا، فاصله مبدا و مقصد و نوع روش‌های حمل و نقل عوامل دیگری از قبیل نرخ ارز، نوع جنس کالا، هزینه‌های گمرکی و انبارداری، تخصیص بیمه و مالیات بر مرسوله می‌توانند از دیگر عواملی باشند که بر هزینه پست بین المللی موثر هستند.

در صورتی که قصد استعلام هزینه پست به خارج از کشور را دارید تنها کافیست با کارشناسان شرکت پست بین المللی سامان اکسپرس تماس گرفته و پس از دریافت مشاوره رایگان و ارسال اطلاعات مرسوله خود نرخ نهایی پست بین المللی را دریافت نمایید.

هزینه پست به خارج از کشور با توجه به نوع کشور چگونه است؟

با توجه به اینکه کشورمان ایران با تحریم‌هایی رو به رو است بنابراین ارسال کالا به خارج از کشور تنها با برخی از کشورها بدون پیچیدگی‌های قوانین بین المللی امکان پذیر است. این مسئله به معنی عدم توانایی در پست کالا به کشورهای مختلف نیست، فقط به افزایش پیچیدگی و البته افزایش هزینه پستی اشاره دارد. به طور کلی برای پست بین المللی و به طور دقیق‌تر تعاملات پستی ایران با سایر کشورها می‌توان کشورها را در سه گروه طبقه‌بندی کرد که در ادامه مطرح شده است.

> کشورهای گروه اول: امارات متحده عربی، ترکیه، اردن، قطر، هند، کرواسی، لهستان، سریلانکا، افغانستان و پاکستان، بلغارستان، جمهوری چک

> کشورهای گروه دوم: آلمان، ایتالیا، فرانسه، اسپانیا، اتریش، سوییس،کره جنوبی، فرانسه، نروژ، قبرس، اندونزی، انگلیس، ایرلند، بلژیک، چین، تایلند، هلند، سوئد، دانمارک، فنلاند، رومانی، مجارستان، روسیه، یونان، مالزی و قزاقستان.

> کشورهای گروه سوم: ایالات متحده آمریکا، ژاپن، استرالیا، کانادا، نیوزلند، ونزوئلا، شیلی، تایوان، مکزیک، برزیل، آفریقای جنوبی و کلمبیا.

هزینه ارسال بار و پست بین المللی بین ایران و کشورهای دیگر بر اساس این گروه‌بندی متفاوت خواهد بود. در صورتی که تمایل دارید هزینه پست مرسوله خود را از کارشناسان سامان اکسپرس استعلام بگیرید، فرم زیر را تکمیل نمایید.

سوالات متداول هزینه پست بین المللی

کلام آخر

در این مطلب به تمامی عواملی که در تعیین هزینه نهایی ارسال بار به خارج از کشور دخیل هستند به صورت دقیق اشاره شده است. اگر شما قصد ارسال هر نوع مرسوله‌ای از بسته‌های کوچک مدارک و یا هدیه تا بارهای سنگین و حجیم تجاری را به خارج از کشور دارید حتماً در رابطه با تعرفه ارسال آن‌ها از کارشناسان فنی سامان اکسپرس استعلام بگیرید.

هر نوع مرسوله‌ای، هر جای دنیا

سامان اکسپرس برای هر نوع مرسوله‌ای بهترین و اقتصادی‌ترین روش ارسال را به شما معرفی می‌کند؛ کافیست از مشاوره رایگان کارشناسان ما استفاده کنید.

982140885160+

خدمات بار هوایی سامان اکسپرس

40 پاسخ به “هزینه پست به خارج از کشور”

 1. من برای استعلام هزینه فرم تون رو پر کردم خیلی برام جالب بود که همچنین سیستم منظمی تو ایران باشه

 2. من دو تا فرش استفاده شده میخوام به ترکیه ارسال کنم هزینش چقدر میشه؟؟؟

  • دوست عزیز برای اعلام هزینه دقیق لازم است اطلاعات بیشتری درباره مرسوله ارائه کنید. در این رابطه می توانید فرم مربوطه را تکمیل کنید یا با شماره های تماس موجود در سایت تماس بگیرید.

   • سلام وقت بخیر من میخوام دو سه تا لباس به کره جنوبی ارسال کنم ، هزینش حدودا چقدر میشه؟

    • سلام دوست عزیز لطفا با شماره 02140885160 تماس بگیرید و یا فرم استعلام هزینه در مقاله را پر نمایید تا کارشناسان ما به طور دقیق و بر اساس نرخ دقیق روز به شما هزینه را اعلام کنند.

  • دوست عزیز هزینه ارسال بستگی به وزن بارهای شما دارد که بهتر است به طور دقیق به کارشناسان ما بگویید تا هزینه ارسال را خدمتتان اطلاع بدهند

   • سلام من میخوام کادو بفرستم به کشور تایوان چقدر طول میکشه به دستشون برسه و هزینه اش چقدر میشه

    • با سلام
     کمتر از یک هفته. برای کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در بخش پشتیبانی 02140885160 تماس بگیرید.

     • سلام شبخوش واقعا متعجب شدم پاسخ سوال هارو میدید، اولین پست مرتب

      احترامی که به مردم میزارید تشکر، خدمتتون عرض کنم چرخ خیاطی مارشال میخواستم

      بفرستم سوئد اما نمیدونم وزنش چقدر هست که هزینه رو بدونم آیا میتونید کمکم کنید؟

     • با سلام دوست عزیز… بسیار از رضایت شما خرسندیم.
      با کارشناسان و شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید راهنماییتون می کنند.

  • سلام خسته نباشید من ی نقاشی رنگ روغن روی بوم البته چوبش نیست و وزنش کمتر از ۱ کیلو میشه بفرستم از تهران به فرانسه یکی از شهراش چقدر میشه هزینش و اینکه چقدر زمان میبره تا برسه ؟

   • با سلام
    لطفا با شماره‌ زیر تماس بگیرید تا کارشناسان ما به صورت دقیق راهنمایی کنند. همچنین می توانید از طریق تکمیل فرم استعلام قیمت هم اقدام کنید.
    02140885160-67

  • سلام دوست عزیز، با توجه به اینکه معیارهای مختلفی از جمله وزن و حجم بار و مواردی دیگر در تعیین هزینه دقیق نهایی موثر هستند لطفا اطلاعات بار خود را در فرم همین مقاله ارسال بفرمایید و یا مستقیما با شماره های موجود تماس بگیرید تا کارشناسان فنی به شما مشاوره داده و هزینه دقیق را اعلام کنند.

   • سلام یک تلویزیون از عراق میخوام بفرستم ایران امکانش هست ؟ هزینه تقریبی

    • برای اطلاع دقیق از هزینه پست به عراق پیشنهاد می کنیم فرم مربوطه در مقاله را تکمیل نمایید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.

   • سلام، خب اگه قراره جواب همه سوالارو کارشناسا بدن پس کاربرد کامنت اینجا چیه؟ شما الان فرض کن من پشت خط تلفنم
    الو سلام، ببخشید هزینه پست یه بسته خوراکی خشکبار با وزن یک کیلو به رم ایتالیا چقدره؟
    ممنون

    • با سلام دوست عزیز
     هدف ما اعلام یک هزینه دقیق به شماست و به دلایلی مانند تغییر وزن، تغییرات نرخ ارز، قوانین پست اکسپرس هر کشور و…. امکان اعلام هزینه را نخواهیم داشت. بنابراین برای اطلاع دقیق از هزینه لطفا با شماره 02140885160 تماس بگیرید و یا فرم استعلام هزینه در مقاله را پر نمایید.

  • سلام لطفا برای ارسال مدارک به خارج مقاله مربوطه را مطالعه بفرمایید. همچنین لازم است به طور دقیق وزن مدارک شما مشخص باشد تا هزینه دقیق را خدمتتان اعلام کنیم.

 3. با سلام
  هزینه ارسال یکدستگاه تبلت آیپد به وزن تقریبی کمتر از یک کیلوگرم به استانبول چقدر میشه؟ با سپاس

  • با سلام ممنون میشم با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید.

 4. سلام داداش میخواستم یه درخواست بفرستم اردن به سفارت استرالیا شاید 500گرمم نشه خواستم هزینشو بدونم لطفاً

  • سلام دوست عزیز
   لطفا با شماره‌ زیر تماس بگیرید تا همکاران ما به صورت دقیق راهنمایی کنند. همچنین می توانید از طریق تکمیل فرم استعلام قیمت هم اقدام کنید.
   02140885160-67

 5. سلام من میخواستم یک قاب گوشی به ترکیه بفرستم هزینش چقدر میشه

  • سلام دوست عزیز
   در صفحه‌ای که لینک آن ارسال شده است شما می‌توانید با هریک از همکاران از طریق تماس تلفنی، واتس اپ و تلگرام در ارتباط باشید. همکاران ما شما را به طور دقیق راهنمایی خواهند کرد.
   https://samanexp.com/aboutus/

   • سلام
    هزینه سه جلد کتاب به وزن ۵۵۰ گرم به سوئد چقدر است؟

    • سلام دوست عزیز لطفا با شماره 02140885160 تماس بگیرید تا کارشناسان ما به طور دقیق و بر اساس نرخ دقیق روز به شما هزینه را اعلام کنند.

 6. با سلام خدمت شما
  من سه تا سوال داشتم..
  1:ایا میتوانیم بسته ای را به کشوری ارسال کنیم و هزینه را به عهده دریافت کننده کالا قرار بدیم؟
  2:ایا بسته بندی که ما انجام میدهیم مجدد توسط شما بسته بندی میشود یا به همان صورت ارسال میشود؟
  3:ایاقیمت ارسال برای کسانی که بصورت مداوم و تجاری کار میکنند با اشخاص عادی تفاوت دارد؟
  ممنون میشوم پاسخ بدهید….با احترام

  • سلام دوست عزیز
   1. با توجه به محدودیت های بین المللی موجود امکان پرداخت پسکرایه فقط برای امارات، ترکیه و چین مقدور است. برای کشورهای دیگه در حال حاضر سرویس پس کرایه به این شکل امکانپذیر نیست.
   2. دقت داشته باشید در صورتی که بسته بندی توسط شرکت انجام شود، احتمال افزایش حجم و وزن بسته وجود دارد که در نتیجه در هزینه نهایی ارسال موثر خواهد بود؛ در صورتی هم که فرستنده خود تمایل به انجام بسته بندی داشته باشد، مسیولیت بسته بندی به عهده ی فرستنده خواهد بود. البته پیش از ارسال ما بسته بندی را چک می کنیم چنانچه مورد تایید ما بود به همان شکل ارسال خواهد شد در غیر اینصورت از فرستنده تعهد بسته بندی گرفته می شود.
   3. حتما برای مشتری های دایمی تخفیف در نظر میگیریم.
   سپاس از حسن توجه شما

  • سلام امیرحسین عزیز همیشه بعد از دریافت فرم در همان روز یا نهایتاً روز بعد کارشناسان تماس میگیرند.

  • سلام لطیفه عزیز
   لطفا شماره تماس خودتان را بگذارید تا با شما تماس بگیریم یا فرم موجود در همین صفحه را تکمیل کنید که کارشناسان ما اطلاعات و هزینه به روز را در اختیار شما قرار بدهند.

 7. با سلام می خواهم 2کیلوگرم پسته و10گرم زعفران بفرستم هند شهر پونا لطفا هزینه زمان و شرایط ارسال را اعلام نمایید؟
  با تشگر

  • با سلام
   محمد عزیز
   هزینه و شرایط ارسال به مواردی مانند نرخ ارز، قوانین کشور مبدا و مقصد، وزن بار و نوع ارسالتان بستگی دارد. با توجه به مواردی که فرمودید نیاز به اطلاعات دقیق تری داریم لطفا با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید و یا شماره خود را در فرم مقاله وارد نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط
قوانین حمل باتری لیتیومی و پاوربانک به خارج از کشور

قوانین حمل باتری لیتیومی و پاوربانک...

امروزه، بسیاری از وسایل و تجهیزات مورد استفاده در زندگی روزمره از تلفن همراه گرفته تا برخی از دستگاه‌های بزرگ...

مقالات سامان بیشتر بخوانید
بهترین شرکت پست بین المللی در ایران ✔

بهترین شرکت پست بین المللی در...

افرادی‌ که به دنبال خدمات پست بین المللی هستند، همیشه با این سوال رو به رو می‌شوند که بهترین شرکت...

مقالات سامان بیشتر بخوانید
واردات از چین | از مراحل تا محصولات و محاسبه هزینه

واردات از چین | از مراحل...

در دهه‌های اخیر کشور چین به بزرگ‌ترین صادرکننده دنیا تبدیل شده‌ است. به همین علت دور از انتظار نیست که...

مقالات سامان بیشتر بخوانید
شرایط ارسال بار از آمریکا به ایران + قوانین و هزینه ها

شرایط ارسال بار از آمریکا به...

آمریکا کشوری مستقل، مدرن و پیشرفته است که سالانه مهاجران بسیاری را از سراسر دنیا می‌پذیرد. همچنین ایرانیان بسیاری هر...

مقالات سامان بیشتر بخوانید
حمل کالاهای خطرناک به خارج از کشور به صورت دریایی و هوایی

حمل کالاهای خطرناک به خارج از...

حمل کالاهای خطرناک و ممنوعه یکی از جنبه‌های مهم صنعت حمل‌ونقل است. این کالاها شامل مواد قابل‌ اشتعال، مواد منفجره،...

مقالات سامان بیشتر بخوانید
ارسال و صادرات زعفران به خارج (هر آنچه باید بدانید)

ارسال و صادرات زعفران به خارج...

زعفران یکی از محصولات پرطرفدار در بازارهای بین‌المللی است و ایران نقش مهمی در تولید این محصول گرانبها در عرصه...

مقالات سامان بیشتر بخوانید
شرایط صادرات شیرینی به خارج از کشور در سال 1403

شرایط صادرات شیرینی به خارج از...

صادرات شیرینی به خارج از کشور، به عنوان یکی از مهم‌ترین کالاهای اقتصادی، همواره توجه بسیاری را به خود جلب...

مقالات سامان بیشتر بخوانید
صفر تا صد واردات تجهیزات پزشکی به ایران

صفر تا صد واردات تجهیزات پزشکی...

واردات تجهیزات پزشکی، شناخت قوانین و مقررات مرتبط با این حوزه امری اساسی و مهم است. در این راستا شما...

مقالات سامان بیشتر بخوانید
حمل ریلی بار

حمل ریلی بار

پست ریلی و یا حمل ریلی بار یکی از انواع روش‌های حمل و نقل داخلی و بین المللی به وسیله...

مقالات سامان بیشتر بخوانید
ارسال مواد غذایی و کالاهای فاسد شدنی به خارج (شخصی یا تجاری)

ارسال مواد غذایی و کالاهای فاسد...

ارسال مواد غذایی به خارج از کشور با اهداف مختلفی صورت می‌گیرد و برای این کار روش‌های مختلفی وجود دارد....

مقالات سامان بیشتر بخوانید