با سامان اکسپرس بیشتر آشنا شوید

More About Saman Express

شرکت حمل و نقل سریع داخلی و بین المللی سامان اکسپرس

در دنیای امروز با توجه به گستردگی خدمات در تمامی حوزه ها ، خصوصا حوزه حمل و نقل ، انتخاب سرویس دهنده ای که با امکان ارائه خدمات آنلاین در تمام مراحل انجام کار ، بتواند سریع ترین خدمات را با بهترین کیفیت و قیمتی مناسب به شما ارائه نماید ، کار آسانی نیست. از این رو شرکت سامان اکسپرس با افتخار اعلام میدارد با بهره گیری از تجربه سالیان متمادی فعالیت در حوزه حمل و نقل سریع و بین المللی در بستر فناوری اطلاعات ، همچنین به واسطه ی همکاری نزدیک با برترین سرویس دهندگان حمل و نقل سریع در سراسر جهان، آماده ارائه بهترین سرویس با قابلیت پیگیری لحظه به لحظه به صورت آنلاین از سایت www.samanexp.com به مشتریان گرانقدر این حوزه می باشد.

حمل و نقل هوایی

شرکت سامان با استفاده از ایرلاین های داخلی نظیر ایران ایر و ماهان و ایرلاین‌های بین‌المللی جهان نظیر امارات ، قطر ، ترکیش و .... و با بهره مندی از نمایندگی‌های عضو یاتا در سراسر جهان حملی سریع و ایمن را به شما ارائه و همچنين با داشتن کادر متخصص در فرودگاه بین المللی امام خمینی خدمات ترخیص را حتی برای محمولات خاص در سریع ترین زمان ممکن انجام و آسودگی خاطر شما را فراهم می نماید .

حمل و نقل دریایی

شرکت سامان اکسپرس با مشارکت برترین شرکت‌های کشتيرانی ، انواع خدمات حمل های دریایی ترکیبی را نیز با انعطاف بالا ارائه می‌دهد.

حمل و نقل زمینی

سرویس‌های زمینی سامان اکسپرس به صورت فول و گروپاژ از سراسر اروپا و ترکیه به ایران و بالعکس با نرخی کاملا رقابتی قابل ارائه می باشد .

کالاهای نمایشگاهی

در زمینه حمل و نقل و ترخیص کالاهای نمایشگاهی خدمات خود را به صورت کاملا تخصصی جهت سهولت و خدمات هرچه بهتر ، بصورت حمل کالا از مبدا به محل نمایشگاه و بالعکس ارائه می نماید.

حمل محمولات سنگین و فوق سنگین

باتوجه به رشد روزافزون صنايع مختلف و تأسيس شركتها و كارخانجات بزرگ ، نياز صنايع مادر به خدمات حمل و نقل ، روز به روز بيشتر می شود. حمل قطعات فوق سنگين از جمله پرچالش ترين عمليات اين صنعت می باشد كه نياز به تجهيزات پيشرفته، كارشناسان حرفه ای و محاسبات دقيق دارد . سامان اکسپرس مفتخر است با بهره‌گیری از کادری مجرب و حرفه ای ، کلیه خدمات حمل و نقل بار سنگین و فوق سنگین را بصورت دریایی، هوایی، جاده‌ای و ترانزیت مطابق با نیاز مشتریان ارائه نماید .