با سامان اکسپرس بیشتر آشنا شوید

More About Saman Express

شرکت حمل و نقل سریع داخلی و بین المللی سامان اکسپرس

در دنیا امروزه با توجه به گستردگی خدمات در تمام حوزه ها، خصوصا در حوزه حمل و نقل، انتخاب سرویس دهنده ای که بهترین و سریع ترین سرویس را با بهترین قیمت و کیفیت به شما ارائه نماید و همچنین تمام امور آن به صورت آنلاین انجام گردد بسیار مشکل است . لذا از این رو ، سامان اکسپرس با افتخار اعلام می دارد تمام موارد فوق را یکجا به مشتریان عزیز با بهره گیری از تجربه ی سالهای متمادی فعالیت در حوزه حمل و نقل سریع و بین المللی در بستر فناوری اطلاعات ، ارائه می نماید. سامان اکسپرس با همکاری نزدیک با بهترین سرویس دهندگان حمل و نقل سریع در کل جهان و با بکارگیری فناوری اطلاعات بهترین سرویس را به مشتریان خود ارائه می نماید ، از سوی دیگر با توجه به حجم بالای بارهای خود می توانید از مزایای ویژه ی ما جهت حمل و نقل داخلی و بین المللی خود بهره مند شوید.

حمل و نقل هوایی

با استفاده از خطوط و ایرلاین‌های بین‌المللی جهان نظیر امارات ، قطر و ترکیش و .... و با استفاده از نمایندگی‌های عضو یاتا در سراسر جهان حملی سریع و مطمئن را به شما ارائه می‌دهد. ما همچنين با داشتن عوامل قدرتمند در فرودگاه امام خمینی خدمات ترخیص را در سريعترین زمان ممکن حتی برای محمولات خاص به شما ارائه میدهیم .

حمل و نقل دریایی

شرکت سامان اکسپرس با مشارکت برترین شرکت‌هاي کشتيرانی انواع خدمات حمل های دریایی ترکیبی را با انعطاف بالا ارائه می‌دهد.

حمل و نقل زمینی

سرویس‌های زمینی خود را به صورت فول و گروپاژ از سراسر اروپا و ترکیه با نرخی کاملا رقابتی به ایران و بالعکس به مشتریان خود ارائه می‌دهد .

کالاهای نمایشگاهی

در زمینه حمل و نقل و ترخیص کالاهای نمایشگاهی خدمات خود را به صورت کاملا تخصصی جهت سهولت و خدمات هرچه بهتر ، بصورت حمل کالا از مبدا به محل نمایشگاه و بالعکس ارائه مینماید.

حمل محمولات سنگین و فوق سنگین

باتوجه به رشد روزافزون صنايع مختلف و تأسيس شركتها و كارخانجات بزرگ ، نياز صنايع مادر به صنعت حمل و نقل روز به روز بيشتر مي شود. حمل قطعات فوق سنگين از جمله پرچالش ترين عمليات اين صنعت مي باشد كه نياز به تجهيزات پيشرفته، كارشناسان حرفه اي و محاسبات دقيق دارد ، این شرکت مفتخر است با بهره‌گیری از کادری مجرب و حرفه ای کلیه خدمات حمل و نقل کالا بصورت دریایی، هوایی، جاده‌ای ، ترانزیت و بار سنگین و فوق سنگین را مطابق با نیاز مشتریان ارائه نماید.